Biogrāfija · Italian film director and screenwriter

Bernardo Bertolucci

1941 · 2018

Nodzīvotie gadi
77
Fotoattēli
33
Bernardo Bertolucci portrait

Dzimis

March 16, 1941

Parma, Italy

Miris

November 22, 2018

Rome, Italy

Pazīstams ar

Italian film director and screenwriter

Bernardo Bertolucci (1941 – 2018) was an Italian film director and screenwriter from Parma, Italy. He became the first Italian filmmaker to win the Academy Award for Best Director for <em>The Last Emperor</em> (1987). His five-decade career and award-winning films secured his place among cinema's greatest directors.

BUJ

Biežāk uzdotie

  • Kad nomira Bernardo Bertolucci?

    Bernardo Bertolucci nomira 2018. gada 22. novembris Rome, Italy 77 gadu vecumā.

  • Kur dzima Bernardo Bertolucci?

    Bernardo Bertolucci dzima Parma, Italy 1941. gada 16. marts.

  • Ar ko Bernardo Bertolucci ir vislabāk pazīstams(a)?

    Bernardo Bertolucci ir vislabāk pazīstams(a) ar Italian film director and screenwriter.

  • Cik gadu bija Bernardo Bertolucci nāves brīdī?

    Bernardo Bertolucci nāves brīdī bija 77 gadus vecs(a).

  • Kādas tautības bija Bernardo Bertolucci?

    Bernardo Bertolucci bija no Italy.

Fotogalerija

Dzīve attēlos

Noklikšķiniet uz jebkura polaroīda, lai izvērstu · 32 fotoattēli

QR kods

Dalīties ar šo biogrāfiju

Drukāt un dalīties

Skenējiet, lai apmeklētu šo biogrāfijas lapu. Drukājiet pasākumiem, izstādēm vai izglītības materiāliem.